• Haberler
  • Aydın
  • Kuşadası'nın kardeş şehirleri Altın Güvercin Beste Yarışması için hazır

Kuşadası'nın kardeş şehirleri Altın Güvercin Beste Yarışması için hazır

Kuşadası Belediyesi'nin kardeş şehir temsilcilerinden oluşan heyet bu yıl 26'ncı kez gerçekleşecek olan Altın Güvercin Beste Yarışması için kente gelerek Başkan Ömer Günel ile bir araya geldi. Başkan Ömer Günel, 26'ıncı Altın Güvercin Beste Yarışması'nın final gecesinde büyük bir müzik ziyafeti yaşanacağını belirterek heyeti ağırlamaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

Kuşadası Belediyesi’nin kardeş şehir temsilcilerinden oluşan heyet bu yıl 26’ncı kez gerçekleşecek olan Altın Güvercin Beste Yarışması için kente gelerek Başkan Ömer Günel ile bir araya geldi. Başkan Ömer Günel, 26’ıncı Altın Güvercin Beste Yarışması’nın final gecesinde büyük bir müzik ziyafeti yaşanacağını belirterek heyeti ağırlamaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Aydın Büyükşehir Belediyesi, Kuşadası Belediyesi ve Kuşadası Altın Güvercin Kültür, Sanat ve Tanıtım Vakfı (KUSAV) iş birliğinde, bu yıl 26’ncı kez kanatlanacak olan Altın Güvercin Beste Yarışması öncesi kardeş şehir temsilcilerinden oluşan heyet ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Ludbreg, Kecskemet, Batum ve Prizren’den gelen temsilcilerin bulunduğu yemeğe Başkan Ömer Günel’in eşi Duygu Günel, Belediye Başkan Yardımcıları Özgür Batçıoğlu ve Seyfi Seyhan Suvari, Kuşadası Belediyesi Özel Kalem Müdürü Ömer Cevat Göğez, Kuşadası Belediyesi Dış İlişkiler Müdürü Kadriye Balıkçı, Kuşadası Belediyesi proje yöneticisi Burcu Kanbal da katıldı. Organizasyonun sonunda Başkan Ömer Günel, heyete hediyelerini takdim etti.

Başkan Ömer Günel, heyeti ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirterek “Kuşadası’na hepiniz hoş geldiniz. 26’ıncı Altın Güvercin Beste Yarışması dolayısıyla davetimizi kırmayıp burada olduğunuz için ben ve ekip arkadaşlarım çok mutluyuz. Sizlerle bu güzel etkinliğin hatıralarını paylaşmak istedik. Sizleri sadece bu etkinlik için değil, ne zaman isterseniz kentimizde ağırlamak isteriz. Dünyada da tek olan Altın Güvercin Beste Yarışması Kuşadası’nın en önemli etkinliği. Türkiye’deki ulusal kanallarda da canlı yayınlanacak. Yarın gerçekleşecek olan final gecesinin heyecanını ve müzik ziyafetini hep beraber yaşayacağız” diye konuştu.

İhlas Haber Ajansı

Bakmadan Geçme