Başkan Akel jüri üyeliği yaptı

Kütahya'nın Gediz ilçesinde Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi son sınıf öğrencilerinin yıl sonu beceri sınavları gerçekleştirildi. Sınavlar renkli görüntülere sahne oldu.

Kütahya’nın Gediz ilçesinde Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi son sınıf öğrencilerinin yıl sonu beceri sınavları gerçekleştirildi. Sınavlar renkli görüntülere sahne oldu.

Bu kapsamda düzenlenen sınava jüri üyeliğini Belediye Başkanı Necdet Akel, Başkan Vekili Mehmet Paksoy, Okul Müdürü Mustafa Aslan yaptı.

Öğrencilerin yeteneklerini sergiledikleri bu önemli sınavda, Başkan Akel ve Belediye Meclis Üyeleri, öğrencilere moral vererek ve onları destekleyerek sınavda gösterdikleri başarıya ilişkin değerlendirmelerde bulundu ve öğrencilere gelecekleri için tavsiyelerde bulundu.

Konu hakkında açıklama yapan Başkan Akel, “Gediz Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Yiyecek İçecek Hizmetleri alanında eğitim gören 12. sınıf öğrencilerimizin yılsonu beceri sınavlarında hazırlamış oldukları yemekleri tadarak, lezzetine göre puan verdik. Birbirinden lezzetli yiyecekleri hazırlayan öğrencilerimizi tebrik ediyorum” dedi.

İhlas Haber Ajansı

Bakmadan Geçme