• Haberler
  • Muğla
  • Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Kur'an Kursları açılışı için Muğla'ya geliyor

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Kur'an Kursları açılışı için Muğla'ya geliyor

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Kur'an Kursları açılış programı için Muğla'ya geliyor.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Kur’an Kursları açılış programı için Muğla’ya geliyor.

Muğla İl Müftüsü Yaşar Çapçı, “2023-2024 yılı Kur’an Kursları Eğitim Öğretim Dönemi 18 Eylül Pazartesi açılacak. 4-6 yaş gurubu başta olmak üzere, ihtiyaç odaklı, hafızlık, engelli ve online olmak üzere çeşitli kategorilerde toplumun her kesimindeki vatandaşlarımıza yönelik Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde açılan kurslarda hizmet verilmektedir. Bu çerçevede Eğitim Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz her yıl açılış programlarını farklı bir ilde gerçekleştirmektedir. Bu yıl Diyanet İşleri Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ali Erbaş’ın da katılacağı programı Muğla’da icra edeceğiz. Kur’an Kurslarında eğitim gören öğrencilerimizin Kur’an Tilavetinde bulunacağı, şiirler okuyacağı, İlahi Korosunun sahne alacağı, Sinevizyon gösteriminin yer alacağı, programda, Diyanet İşleri Başkanı Sayın Prof. Dr. Ali Erbaş halkımıza hitap edeceklerdir. Program, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Konferans Salonunda 18 Eylül Pazartesi Saat 10:30’da düzenlenecek” dedi.

İhlas Haber Ajansı

Bakmadan Geçme