Efeler Belediye Başkan Adayı Pehlivan, sanayi esnafı ile buluştu

Aydın'da seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Cumhur İttifakı'nın MHP'li Belediye Başkan Adayı Burak Pehlivan, sanayi esnafı ile bir araya geldi. Esnaf ve sanatkarı sadece belli meslekleri icra eden kişiler değil aynı zamanda bu toplumu ayakta tutan Ahilik Kültürünü sürdüren kişiler olarak gördüklerini belirten Pehlivan, Göreve geldiğimizde 'Yerli ve milli anlayışı ile çalışmaları da Aydın esnafı ile sürdüreceklerini söyledi. Birinci sanayide esnafla kahvaltı yapıp hasbıhal eden Pehlivan, gördüğü ilgi nedeniyle esnaf ve sanatkara teşekkür etti.

Efeler Belediye Başkan Adayı Pehlivan, sanayi esnafı ile buluştu

Aydın’da seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Cumhur İttifakı’nın MHP’li Belediye Başkan Adayı Burak Pehlivan, sanayi esnafı ile bir araya geldi. Esnaf ve sanatkarı sadece belli meslekleri icra eden kişiler değil aynı zamanda bu toplumu ayakta tutan Ahilik Kültürünü sürdüren kişiler olarak gördüklerini belirten Pehlivan, "Göreve geldiğimizde ’Yerli ve milli anlayışı" ile çalışmaları da Aydın esnafı ile sürdüreceklerini söyledi. Birinci sanayide esnafla kahvaltı yapıp hasbıhal eden Pehlivan, gördüğü ilgi nedeniyle esnaf ve sanatkara teşekkür etti.

Aydın’ın en genç belediye başkanları arasında yer alan ve sahaya ilk inen isim olan Burak Pehlivan, ’Sıkmadık el çalmadık kapınızı bırakmayacağız’ diyerek başladığı seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Mustafa Savaş’ın da katılımlarıyla sanayi esnafı ile kahvaltı yapan Burak Pehlivan, kahvaltı programına katılan sanayi esnaflarıyla hasbıhal etti.

Esnaf ve sanatkarın yoğun ilgi gösterdiği buluşmada Pehlivan, esnaf ve sanatkarın aynı zamanda bu toplumun temelini oluşturan Ahilik kültürünün sürdürücüsü olduğunu belirterek, bu kapsamda çeşitli projeler üzerinde çalışmaları olacağını belirtti. Esnaf ve sanatkarın sorunlarını bildiğini kaydeden Pehlivan, belediye başkanı seçildikten sonra “Yerli ve milli anlayışı” kapsamında mümkün olan her şeyin önce Aydın ve Aydınlı esnaftan temin edileceğini de kaydetti.