Gediz'de ÇEDES toplantısı

Kütahya'nın Gediz ilçesinde Milli Eğitim Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından imzalanan protokol çerçevesinde geçtiğimiz eğitim öğretim yılının 2.döneminde uygulamaya başlanan Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum (ÇEDES) tanıtım, koordinasyon ve planlama toplantısı Mehmetçik Ortaokulunda gerçekleştirildi.

Kütahya’nın Gediz ilçesinde Milli Eğitim Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından imzalanan protokol çerçevesinde geçtiğimiz eğitim öğretim yılının 2.döneminde uygulamaya başlanan Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum (ÇEDES) tanıtım, koordinasyon ve planlama toplantısı Mehmetçik Ortaokulunda gerçekleştirildi.

Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bahadur, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Muhammed Keskin, İlçe Müftülüğü Şube Müdürü Osman Avcı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Murat İçel, İlçe ÇEDES koordinatörü Hasibe Gültekin katıldı.

Toplantıda ÇEDES Projesinin, manevi danışmanlar ile kulüp danışman öğretmenlerine tanıtımı yapıldı. Kurumlar arası işbirliği konuları görüşülerek, kurum personelleri tarafından Değerler Eğitimi Kulübü Öğrencileri ile ÇEDES çerçevesinde yapılacak çalışmaların planlanmış, örnek etkinlikler hakkında bilgilendirmeler gerçekleşti.

İhlas Haber Ajansı

Bakmadan Geçme