• Haberler
  • Muğla
  • Köyceğiz'de öğrencilerin tiyatro gösterisi beğenildi

Köyceğiz'de öğrencilerin tiyatro gösterisi beğenildi

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde öğrenciler sergiledikleri tiyatroda, oynadıkları rollerinde başarılı olurken, oyun izleyen tarafından beğenildi.

Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde öğrenciler sergiledikleri tiyatroda, oynadıkları rollerinde başarılı olurken, oyun izleyen tarafından beğenildi.

Köyceğiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından “Yarası Olana” adlı tiyatro oyunu sahnelendi. Köyceğiz Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda sahnelenen tiyatro oyunu seyirciler tarafından ilgiyle izlendi. Öğrenciler rollerini başarıyla oynadılar, tiyatrocular kadar başarılı oldu.

Köyceğiz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kerem Karahan tiyatro ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Meslek liselerimizin her alanda olduğu gibi sanatsal faaliyetler ile de ön plana çıkmasını sağlayan, çocuklarımızı her alanda destekleyen idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ederim” dedi.

Köyceğiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından sahnelenen "Yarası Olana" adlı tiyatro oyununun gösterimine Köyceğiz Kaymakamı Mustafa Maslak ve eşi Seren Maslak, Köyceğiz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kerem Karahan, öğretmen, öğrenci ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İhlas Haber Ajansı

Bakmadan Geçme