• Haberler
  • Aydın
  • Söke Hayvan Barınağı inşaatı hızla devam ediyor

Söke Hayvan Barınağı inşaatı hızla devam ediyor

Söke Belediyesi tarafından yapımına hızla devam edilen 'Sevimli Patiler Sevgi Evi' projesi, Sökeli iş insanlarının katkılarıyla yükselmeye devam ediyor. Belediye arazisi üzerinde inşaatı süren barınak, hem idari bina hem de barınak alanında büyük ilerleme kaydedildi.

Söke Belediyesi tarafından yapımına hızla devam edilen ’Sevimli Patiler Sevgi Evi’ projesi, Sökeli iş insanlarının katkılarıyla yükselmeye devam ediyor. Belediye arazisi üzerinde inşaatı süren barınak, hem idari bina hem de barınak alanında büyük ilerleme kaydedildi.

İnşaat çalışmaları hız kazanan ’Sevimli Patiler Sevgi Evi’ projesi, duvarların yükselmesiyle birlikte barınak yapısının belirginleşmeye başladığını gözler önüne seriyor. Söke Belediyesi’nin öncülüğünde ve Sökeli iş insanlarının desteğiyle yapılan bu anlamlı proje, tamamlandığında sokak hayvanlarına güvenli ve sevgi dolu bir yuva sağlayacak.

Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan; barınağın planlanan tarihte tamamlanması için çalışmaların yoğun bir şekilde sürdüğünü belirtti. Başkan Arıkan; “Tasarruf tedbirleri ve ekonomik sıkıntıların olduğu bir ortamda Sökeli iş insanlarının katkılarıyla bir güç birliği yaptık. Koordinasyonun başında ben varım. İmarlı yerimize seçim öncesi temel attık. Şu an barınağımızın inşaat çalışması hızlı bir şekilde ilerliyor. Köpekleri uyutulmasının konuşulduğu bir mecrada biz hayvan sever belediye, ben de hayvan sever bir insan olarak Sökemize layık olacak şekilde barınağı kazandıracağız. Yakın zamanda barınağımızı açıp, sevgili dostlarımızı orada misafir edeceğiz” dedi.

İhlas Haber Ajansı

Bakmadan Geçme