Yunusemre'de hanım lokalleri 15'e ulaştı

Yunusemre Belediyesi'nin çeşitli mahallelerde kurduğu hanım lokali ve meslek edindirme kursları, yoğun ilgi görüyor. İlçedeki 15 hanım lokalinde hobi, klasik ve spor başta olmak üzere farklı kategorilerde 40'tan fazla kurs bulunuyor.

Yunusemre Belediyesi’nin çeşitli mahallelerde kurduğu hanım lokali ve meslek edindirme kursları, yoğun ilgi görüyor. İlçedeki 15 hanım lokalinde hobi, klasik ve spor başta olmak üzere farklı kategorilerde 40’tan fazla kurs bulunuyor.

Yunusemre Belediyesi’nin bünyesinde kurduğu hanım lokali ve meslek edindirme kursları, yoğun ilgi görüyor. İlçe genelindeki 15 hanım lokalinde hobi, klasik, spor, modern el sanatları ve diğer alanlardan farklı kategorilerde 40’tan fazla kurs bulunuyor. Fotoğrafçılıktan takı tasarımına, zumbadan dramaya birçok kursun bulunduğu hanım lokallerinde kursiyerlere meslek sahibi olma imkânı da sağlanıyor. Kursiyerler kurslara devam ederken 3-6 yaş arasındaki çocuklarını da lokaller bünyesinde bulunan kreşlere güven içinde emanet ediyor. Ücretsiz kreş imkânı sayesinde minik öğrenciler uzman eğitmenler eşliğinde hem oyun oynayıp hem de eğitim alıyor.

İhlas Haber Ajansı

Bakmadan Geçme