Zafer Ünal Gençlik Parkı yenileniyor

Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay, Zafer Ünal Gençlik Parkı içerisindeki yürüyüş yollarında yapılan yenileme çalışmalarını yerinde inceledi.

Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay, Zafer Ünal Gençlik Parkı içerisindeki yürüyüş yollarında yapılan yenileme çalışmalarını yerinde inceledi.

Şehzadeler Belediyesi, Zafer Ünal Gençlik Parkı’nın yürüyüş yollarında yenileme çalışması başlattı. Yerinde dökme kauçuk olarak geçmişte yapılan yürüyüş yolları, zamanla yıpranınca zemin sökülüp yerine kare kauçuk uygulaması yapılıyor. Zemin iyileştirmesinin yanı sıra yolların kenarlarındaki sınırlayıcı bordürler de yenileniyor. Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay, yürüyüş yollarında yapılan yenileme çalışmalarını beraberindeki meclis üyeleri ile birlikte inceledi. Başkan Durbay, yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak, "Şehir sakinlerimizin daha konforlu ve güvenli alanlarda vakit geçirmeleri için parklarımızı yenilemeye devam ediyoruz. Zafer Ünal Gençlik Parkı’ndaki yürüyüş yolları, vatandaşlarımızın spor yaparken daha rahat hareket edebilecekleri şekilde düzenleniyor" dedi.

Başkan Durbay "Manisa’mızın güzide parklarından biri olan Zafer Ünal Gençlik Parkı’nda başlattığımız yenileme çalışmalarımız devam ediyor. 6 ay önce kapatılan taş üretim tesislerimizi bu hafta yeniden üretime açtık. Burada ürettiğimiz taşlarla parkımızda bir yenileme yapıyoruz. Peyzaj çalışmalarımız da tamamlandığında parkımızı yeniden hizmete açacağız. Bunun için gün sayıyoruz. İnşallah keyifli yürüyüşler ve hoş sohbetler yapacağımız parkımızı birlikte açacağız" şeklinde konuştu.

Vatandaşlar, yapılan bu çalışmalardan memnun olduklarını dile getirerek, Başkan Durbay’a ve belediye ekiplerine teşekkür ettiler. Gençlik Parkı’nda yenilenen yürüyüş yolları, hem spor yapanlar hem de parkı gezenler için daha güvenli ve estetik bir alan sunmayı hedefliyor.

İhlas Haber Ajansı

Bakmadan Geçme