Harlek Termal Otel'de yılbaşı tatili hazırlıkları

Kütahya'nın termal bölgesi Ilıca'da faaliyet gösteren Harlek Termal Otel, 2023'ü coşkuyla karşılamaya hazırlanıyor. Misafirlerini eksiksiz ağırlamak isteyen Harlek Termal Otel de yeni yıl hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.

Harlek Termal Otel'de yılbaşı tatili hazırlıkları

Kütahya’nın termal bölgesi Ilıca’da faaliyet gösteren Harlek Termal Otel, 2023’ü coşkuyla karşılamaya hazırlanıyor. Misafirlerini eksiksiz ağırlamak isteyen Harlek Termal Otel de yeni yıl hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.

Aralık sonu yaklaştıkça doluluk oranının artmasından memnuniyetini dile getiren Otel Müdürü Engin Umur, taleplerin en çok Kütahya ve çevre illerden geldiğini belirtti.

Umur, Kütahya Ilıca’nın özellikle son dönemde termal turizm anlamında ciddi ataklar yaptığını vurgulayan Umur, "Termal otelimizin misafirlerimize 2022’den 2023’e geçerken önemli hizmetler verecek. Yeni yılda halkımızı ve bütün doğaseverleri Kütahya Ilıca’ya bekliyoruz" dedi.

Otelin alkolsüz olduğunu ifade eden Umur, gecede başta gala yemeği, canlı müzik ve çocuk animasyon programları ile hizmet vereceklerini bildirdi.

Engin Umur, oteldeki termal suyun romatizmal hastalıklar başta olmak üzere sporcu yaralanmaları ile iç ve dış menüsküs yırtıklarına şifa olduğunu sözlerine ekledi.