Muğlaspor'dan esnafa siftah parası

Bölgesel Amatör Lig ekibi Muğlaspor'un yönetim kurulu üyeleri dün gece kent merkezi esnafının dükkan kapıları altından içinde para bulunan siftah zarfı attı.

Muğlaspor'dan esnafa siftah parası

Bölgesel Amatör Lig ekibi Muğlaspor’un yönetim kurulu üyeleri dün gece kent merkezi esnafının dükkan kapıları altından içinde para bulunan siftah zarfı attı.

Sabah saatlerinde kapılarını açarak siftah zarfı ile karşılaşan esnaflar bu anlamlı düşünceleri için Muğlaspor yöneticilerine teşekkürlerini iletti. Esnaflar için ilk siftahın önemli olduğunu vurgulayan Muğlaspor Basın Sözcüsü Nihat Aktaş, "Gece saatlerinde içinde para bulunan siftah zarflarını dükkan kapılarının altından bıraktık. Şampiyonluk parolasıyla başladığımız sezonda, şehirde yeniden birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla böyle bir uygulamaya gittik. Dayanışmanın Muğlamız ve Muğlasporumuz için çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu güzel birlik ve beraberlik havasına esnaflarımızı da dahil etmek istedik. Esnafımızın ilk siftahı bizden, bereketi Allah’tan olsun. Tüm esnaflarımıza hayırlı işler diliyorum" dedi.