Mustafa Yıldızdoğan, AK Parti Muğla Milletvekili Gökcan'ı övdü

Türk Halk Müziği Sanatçısı Mustafa Yıldızdoğan sahne aldığı 29. Seki Yağlı Pehlivan Güreşleri öncesi halk konserinde AK Parti Muğla Miletvekili Yelda Erol Gökcan'a övgüler yağdırdı.

Mustafa Yıldızdoğan, AK Parti Muğla Milletvekili Gökcan'ı övdü

Türk Halk Müziği Sanatçısı Mustafa Yıldızdoğan sahne aldığı 29. Seki Yağlı Pehlivan Güreşleri öncesi halk konserinde AK Parti Muğla Miletvekili Yelda Erol Gökcan’a övgüler yağdırdı.

Mustafa Yıldızdoğan kendisini ön sıralardan izleyen AK Parti Muğla Miletvekili Yelda Erol Gökcan’a övgüler yağdırarak ‘’ Kendisi hem başarılı hem de mütevazi bir insan ama aynı zamanda o bir sultan, Konya’ya evimizde bizleri ziyaret etti. O sadece Muğla’nın değil tüm ülkenin vekili" diyerek Cumhur ittifakının bütünlüğünü kimsenin bozamayacağını belirtti.

Yıldızdoğan "Malazgirt’te Anadolu’nun kapılarını açan Alparslan ve Mustafa Kemal Atatürk’e minnet duyuyoruz onları ve tüm gazi ve şehitlerimizi saygı ile anıyoruz"’ şeklinde konuştu. Ünlü sanatçı konserde birbirinden güzel türkülerini seslendirdi.

Yaklaşık 10 bin kişinin izlediği konserde AK Parti Milletvekili Gökcan, MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Güreş Ağası Önder Akdenizli sahneye çıkarak şarkıcıya çiçek ve teşekkür plaketi sundu.